Портфоліо

Проєкт Реконструкції сільської амбулаторії під загальноосвітню школу з облаштуванням прилеглої території у с. Прядівка Царичанського району Дніпропетровської області

Площа ділянки виконання робіт – 2, 94 га;
Площа забудови 2559, 36 м2;
Площа озеленення 7852, 00 м2;
Загальна площа будівлі – 4114, 96 м2;
Площа спортивних та ігрових майданчиків – 5317, 20 м2;
Максимальна кількість учнів – 275 осіб.
Клас наслідків – СС2;

Об'єкт реконструкції містить комплекс будівель, що складається безпосередньо із самої будівлі колишньої амбулаторії, а також запропонованих до добудови:

  • спортивного комплексу;
  • приміщень медичного обслуговування;
  • приміщень харчоблоку;
  • клубно-виховних приміщень.

Проєктом передбачено облаштування прилеглої території із розміщенням автостоянки, ігрових майданчиків, футбольного поля, систем освітлення та інших елементів благоустрою. Для всіх приміщень, у тому числі санвузлів, забезпечено доступність для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення.

Проєктом передбачено будівництво окремої газової котельні для опалення приміщення школи. Окремими розділами проєктної документації розроблено технології навчального процесу та харчування з підбором необхідного обладнання та режимів його роботи. У процесі розробки технологічної частини запропоновано систему організації навчального процесу, харчування, а також медичного обслуговування учнів, які повністю відповідають усім чинним нормам.

Загальна площа інженерно-геодезичних вишукувань становила 4,14 га.

З метою підготовки до стадій «П» та «Р» було виконано комплекс інженерно-геологічних досліджень: буріння свердловин, відбір проб ґрунту, лабораторні дослідження фізико-механічних властивостей ґрунту.

З метою отримання повної інформації про стан будівельних конструкцій було проведено їхнє інструментальне обстеження неруйнівним методом. За результатами обстеження встановлено аварійність даху та горищного приміщення, які запропоновано замінити повністю.

Для будівництва, оздоблення, облаштування паркової зони та внутрішнього оздоблення запроєктовано використання найсучасніших та сертифікованих матеріалів та обладнання.

Проєктом передбачено будівництво локальних очисних споруд – біологічне встановлення очищення стічних вод «БІОЛАЙН Бц-60», а також обладнання сучасних систем вентиляції, кондиціювання та пожежної сигналізації. Додатково для евакуації дітей з інвалідністю передбачено обладнання спеціального ліфта, який працює у режимі «Пожежна безпека» та «Транспортування пожежних підрозділів».

З метою економії енергоносіїв проєктом передбачено повний комплекс енергозберігаючих заходів.

У 2019 році проєкт отримав позитивний висновок комплексної державної експертизи.

Предыдущий Следующий