Про нас

CE-GROUP – група компаній, яка у 2017 році об'єднала профільні підприємства у галузі проєктування будівель, споруд, а також інженерних мереж.

До складу групи також увійшли підприємства, що спеціалізуються на проведенні топографо-геодезичних та інженерно-геологічних вишукувань, а також обстеженні технічного стану різноманітних конструкцій.

Згодом до складу групи приєднались підприємства, що спеціалізуються на різноманітному будівництві та здійсненні авторського й технічного наглядів.

Головними інженерами та архітекторами проєктів, що розробляються, а також виконавцями окремих розділів та комплексів робіт є відповідні сертифіковані фахівці з багаторічним досвідом роботи.

Усі розроблені проєктно-кошторисні документації відповідають нормам чинного законодавства, а також враховують вимоги енергоефективності, безпеки експлуатації та мінімізації витрат замовника.

У 2020 у складі групи засновано підрозділ вантажоперевезень та спецтехніки.

Наш транспорт вчасно доставить Ваш вантаж до місця призначення, а за допомогою нашої спецтехніки може бути виконано будь-який комплекс будівельно-монтажних робіт.

Об'єднавши зусилля та досвід, група стала підприємством повного циклу, що надає послуги генерального підрядника: від вибору та дослідження майбутнього будівельного майданчика до здачі об'єкта в експлуатацію та здійснення авторського й технічного наглядів.

Ми акредитовані такими замовниками як GEFCO, АСКА-ДЕВЕЛОПМЕНТ, ДТЕК, МЕТІНВЕСТ, ІНТЕРПАЙП, FEREXPO, UMCC, RAIFFEISEN BANK - AVAL, ДДМУ та муніципалітетами різних рівнів.

Довіра замовника – наша головна цінність!