Послуги

Дизайн інтер'єрів в Україні

Сучасний дизайн інтер'єру – це ціле мистецтво створення плану і 3D-візуалізації внутрішнього простору приміщення. Головні завдання – ергономіка та висока естетика житла, комерційного об'єкту в Україні. 

Переваги послуги

Послуга включає такі напрямки:

  • Художній. Професійний дизайн інтер'єру будинку спеціалізованого приміщення розробляють на етапі завершення будівництва або в процесі капітального ремонту. У першому випадку фахівець гарантує зручніше розміщення перегородок, комунікацій, техніки та інших компонентів. Також планування «в порожніх стінах» значно скорочує вартість оздоблення, тому що не доводиться переробляти чи купувати потрібні елементи, ігноруючи ціни в магазинах;
  • Промисловий. Оптимізує процес праці. Покращує навігацію усередині будівель. Допомагає досягти відповідності санітарним, пожежним та іншим, передбаченим законом, нормам.

Як правило, дизайн інтер'єру квартири або будь-якої іншої будівлі керує всіма процесами: - плануванням приміщення; розміщення освітлювальних приладів, вентиляційного обладнання; оформленням стель, підлог та стін; комплектацією сантехнікою, меблями, текстилем та декоративними елементами.

Якщо ви хочете бути впевнені, що монтажники, будівельники втілять оформлювальні ідеї у точній відповідності до проєкту, необхідно замовити авторський нагляд за процесом дизайну. Звертайтесь!

Дизайн інтер'єрів