Послуги

Комплексне виготовлення проєктно-кошторисної документації для об'єктів із класами наслідків СС1-СС3, а також послуги генерального проєктувальника

В Україні виготовлення проєктно-кошторисної документації необхідне для обґрунтування реалізованості та доцільності проекту.

Особливості виконання

Після закінчення процесу виготовлення проєктно-кошторисної документації Замовник отримує на руки документи, що містять такі показники: 

  • архітектурні;
  • функціональні;
  • технологічні;
  • конструктивні;
  • інженерно-технічні характеристики об'єкта.

Всі ці дані застосовують для того, щоб отримати оптимальну вартість робіт, матеріалів, а також гарантувати найкращі експлуатаційні властивості об'єкта з доступних. Можливе розроблення пакету документів для будівництва нової будівлі, реконструкції або технічної оптимізації капітальних об'єктів або окремих комунікацій.

Також визначають складність об'єкта, привласнюючи йому клас ризику СС-1, СС-2, СС-3, де маркування СС-3 означає найнебезпечніші для людини, навколишнього середовища, економічної доцільності, комфортного проживання показники.

Ціна виготовлення проєктної документації залежить від характеристик об'єкта. До готового комплекту входять графічні та текстові матеріали:  ескізний, робочий проєкти;

Виготовлення проєктно-кошторисної документації