Послуги

Інженерно-гідрологічні вишукування

Щоб визначити характеристики акваторії поблизу ділянки, відведеної під будівництво, необхідні інженерно-гідрологічні вишукування. Подібна послуга важлива для новобудов, які будуть розташовані поблизу озер, річок, моря. Мета дослідження полягає в тому, щоб захистити будівлю та екологію від взаємного негативного впливу. 

Особливості дослідження різних акваторій

До кожного виду водойм застосовуються окремі методики вивчення:

  • Струмки, річки. Визначають мінімальний та максимальний рівень протягом року. Межі затоплення під час найбільшого розливу. Прогнози з точки зору впливу на деформацію будівлі. та інші параметри.
  • Водосховища, озера. Розраховують максимальний рівень води, величину нагону, максимальну висоту хвиль. Визначають характеристику течій, особливості заледеніння. Роблять прогноз розмивання берегів.
  • Моря. До перерахованих для озер характеристик додається щільність, солоність та температура води. А також специфіка зміни донних схилів та пляжів.

Якщо ж об'єкт вторгатиметься в зону водоймища, необхідні ще й гідрометричні, морфометричні вишукування, що дещо підвищує вартість послуг підрядника.

Незважаючи на ціну, яка може здатися забудовнику вищою, ніж він очікував, вишукувальний процес дозволяє розробити детальну документацію та в результаті заощадити на будівництві та утриманні будівлі, споруди, а також отримати детальну інформацію про день прилеглої водойми.