Services

Інженерно-гідрологічні вишукування

Щоб визначити характеристики акваторії поблизу ділянки, відведеної під будівництво, необхідні інженерно-гідрологічні вишукування в Україні. Подібна послуга важлива для новобудов, які розташовуватимуться поблизу озер, річок, моря. Мета дослідження полягає в тому, щоб захистити будівлю та екологію від взаємного негативного впливу.

Особливості досліджень різних акваторій

До кожного виду водойм застосовуються окремі методики вивчення:

  • Струмки, річки. Визначають мінімальний і максимальний рівень протягом року. Межі затоплення під час найбільшого розливу. Прогнози, з точки зору впливу, на деформацію будівлі. Та інші параметри.
  • Водосховища, озера. Розраховують найбільший рівень води, величину нагону, максимальну висоту хвиль. Визначають характеристику течій, особливості заледеніння. Роблять прогноз розмивання берегів.
  • Моря. До перелічених для озер характеристик додається щільність, солоність і температура води. А також специфіка зміни донних схилів і пляжів.
    Якщо ж об'єкт вторгатиметься в зону водойми, необхідні ще й гідрометричні, морфометричні дослідження, що дещо підвищує вартість послуг підрядника.

Незважаючи на ціну, яка може здатися забудовнику вищою, ніж він очікував, дослідницький процес дає змогу розробити детальну документацію і в підсумку заощадити на будівництві та утриманні будівлі, споруди, а також отримати детальну інформацію про дно прилеглої водойми.

Гідрологічні вишукування