Services

Архітектурна візуалізація існуючих та майбутніх архітектурних рішень в Україні

Для отримання детального уявлення про зовнішній вигляд майбутньої споруди і навіть цілих кварталів потрібна архітектурна візуалізація об'єкта. Завдяки такій реалістичній «картинці», забудовник та інвестор отримують можливість оцінити споруду ще до її будівництва. 

Переваги послуги

Будова, представлена у максимально наочному вигляді, викликає довіру клієнта та є гарною рекламою проекту в Україні та за кордоном. Для виконання роботи використовують такі методи: 

  • графічне зображення (об'ємний геометричний креслення від руки). Може доопрацьовуватись на комп'ютері;
  • архітектурні 3d візуалізації (комп'ютерної графіки). Складніший для реалізації, але й набагато ефективніший спосіб.

Можливо замовити:

  • Візуалізацію існуючого проєкту. Як правило, використовується для реклами, продажу, залучення інвестицій, дизайнерських розробок.
  • Візуалізацію майбутніх архітектурних рішень. Крім перерахованого, підходить для оцінки зовнішнього вигляду та наочності майбутньої споруди, порівняння варіантів. 

Цікаво, що візуалізація архітектурних проєктів завжди виконується з найвиграшнішого ракурсу. Об'ємні моделі справляють вкрай позитивне враження під час презентацій, тендерів, викладених у портфоліо компаній. Вони можуть навіть позитивно вплинути на вартість продажу об'єкта. 

Архітектурна візуалізація