Services

Проєктування систем вентиляції в Україні

Попереднє проєктування систем вентиляції ще на початковому етапі будівництва дозволяє значно знизити вартість монтажу вентиляційного обладнання та забезпечити його якіснішу експлуатацію. 

Особливості розробки

Виконують проєтування систем вентиляції та кондиціювання для всіх видів будівель: комерційних, виробничих, адміністративних; для житлових комплексів та будинків.

Для проєкту підряднику потрібні такі дані: об'єм приміщення, кратність повітрообміну, необхідний мінімальний об'єм повітря (в розрахунку на 1 особу, що знаходиться в будівлі). Планування ведеться з урахуванням санітарних норм України.

У виробничих комплексах необхідне проєктування систем газоочищення, завдяки яким працівники дихатимуть повітрям, очищеним від технологічних, димових газів. Також у деяких випадках потрібно встановлення спеціального обладнання: охолоджуючого гази, скруберів, апаратів, що поглинають газоподібний хлор.

Розробка проєкту комплексних інженерних комунікацій складається з кількох етапів: розрахунків обсягу повітря, розробки схеми, виконання та узгодження креслень, підготовки пакета звітної документації. Ціна на послугу залежить від трудовитрат виконавця, характеристик об'єкта та інших параметрів.

Проектування систем вентиляції