Портфоліо

Проєкт комплексної реконструкції дитячого садочку у м. Верньодніпровськ

  • Площа ділянки виконання робіт - 0,4 га;
  • Площа забудови 845,00 м2;
  • Загальна площа будівлі - 1 735,00 м2;
  • Будівельний обсяг - 8005,00 м3;
  • Максимальна кількість дітей - 66 осіб.
  • Клас наслідків - СС2;

Проєктом передбачено облаштування 6-ти груп, включно з інклюзивною, а також приміщень для музичних, фізкультурних, навчальних занять та ігор, медичних і службово-побутових приміщень, харчоблоку, пральні.

З метою виконання вимог щодо обов'язкової наявності вищевказаних приміщень та їхніх площ запропоновано добудувати двоповерховий блок розміром 6,67м*11,89м.

Проєктом передбачено облаштування прилеглої території з розміщенням автостоянки, ігрових майданчиків, систем освітлення та інших елементів благоустрою.

Для всіх приміщень, включно із санвузлами, забезпечено доступність для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення.

Окремими розділами проєктної документації розроблено технології виховного процесу та харчування з підбором необхідного обладнання та режимів його роботи.

У процесі розроблення технологічної частини запропоновано систему організації виховного процесу, харчування, а також медичного обслуговування дітей, які повністю відповідають усім чинним нормам.

Загальна площа інженерно-геодезичних вишукувань склала 0,41га.

З метою підготовки до стадій "П" і "РП" було виконано комплекс інженерно-геологічних вишукувань: буріння свердловин, відбір проб ґрунту, лабораторні дослідження фізико-механічних властивостей ґрунту.

З метою отримання повної інформації про стан будівельних конструкцій було проведено їх інструментальне обстеження неруйнівним методом.

Для будівництва, оздоблення та внутрішнього оздоблення запроєктовано використання найсучасніших і сертифікованих матеріалів та обладнання.

Проектом передбачено обладнання сучасних систем вентиляції, кондиціонування, а також пожежної сигналізації.

З метою економії енергоносіїв, проєктом передбачено повний комплекс енергозберігаючих заходів.

У 2019 році проєкт отримав позитивний висновок комплексної державної експертизи.

Предыдущий Следующий