Портфоліо

Проєкт реконструкції інженерних мереж систем водопостачання, опалення та каналізації Військового госпіталю

Проєктом передбачено повну реконструкцію всіх зовнішніх інженерних мереж Військового госпіталю у м. Дніпро в цілому.

Клас наслідків - СС2;

Проєктований комплекс споруд призначений для стабільного тепло- та водопостачання, водовідведення Військово-медичного клінічного центру Східного регіону в м. Дніпро та включає в себе наступне:

  • роботи із заміни зовнішніх мереж водопостачання на території центру загальною довжиною 0,259 км (поліетиленові труби ПЕ-100);
  • роботи із заміни зовнішніх мереж господарсько-побутової каналізації на території центру загальною довжиною 0,710 км;
  • роботи із заміни двотрубних теплових мереж на території центру загальною довжиною 0,169 км;
  • прочищення та обстеження наявних мереж господарсько-побутової каналізації на території центру загальною довжиною 0,090 км.

Проєктовані трубопроводи самопливної каналізаційної мережі, що підлягають заміні, передбачені на випусках з будівель з труб ПВХ для зовнішньої каналізації Ø160 та Ø110 мм типу SN 8, внутрішньоквартальні - з двошарових профільованих труб КОРСИС Ø200/176 мм типу SN 8.

Проєктовані трубопроводи теплової мережі, що підлягають заміні, передбачені з металевих попередньо ізольованих труб із прокладанням їх у теплофікаційних каналах.

На випусках стічних вод з інфекційного відділення передбачено встановлення станції дозування гіпохлориту натрію для їх дезінфекції.

На випусках стічних вод із харчоблоків передбачено колодязі-відстійники.

2021 року проєкт отримав позитивний висновок комплексної державної експертизи.

Предыдущий Следующий