Портфоліо

Реконструкція системи пожежогасіння та водогону ДТЕК КУРАХІВСЬКА ТЭС

Запроєктований комплекс споруд призначений для подачі води на технологічні потреби та внутрішнє пожежогасіння котлотурбінного цеху ДТЕК Курахівської ТЕС і містить установку двох груп насосів, кожна з яких складається з двох насосів продуктивністю до 200 м3/год, у турбінному відділенні котлотурбінного цеху станції.
Під час розроблення проєкту прийнято такі технічні рішення:
Для подачі води на технічні потреби станції проектом передбачено встановлення 4-х насосних агрегатів марки NSCS 80-315/900/W25VCC4 фірми "LOWARA" продуктивністю від 144 до 200 м3/год та напором 106 м з електродвигунами потужністю по 90 кВт у кількості 24 шт. (2 робочі та 2 резервні).

Електротехнічні рішення винесені в окремий розділ проєкту і передбачають керування насосами пожежогасіння в ручному та в автоматичному режимах. В автоматичному режимі насосами керують із комплектної шафи автоматики ШАПН-1-2х90,0-S із вбудованим пристроєм Автоматичного Введення Резерву і датчиками тиску. Шафа забезпечує автоматичне увімкнення основного насоса за сигналом "ПОЖЕЖА".
Насоси технологічного водопостачання працюють у ручному й автоматичному режимах. В автоматичному режимі насосами керують від двох комплектних шаф пристрою керування насосними установками AKN HYDRO CONTROL (LT) -2F-90,0 із вбудованими датчиками тиску. Кожна шафа обладнана панеллю оператора КР-80 і частотним перетворювачем. Шафа регулює заданий тиск на виході насосної установки та обладнана комплексним захистом від аварійних режимів роботи.

Усі роботи виконані згідно з умовами договору і прийняті замовником без зауважень.

 

Предыдущий Следующий