Portfolio

Проєкт Реконструкції Будинку культури з облаштуванням прилеглою парковою зоною в с. Могилів Царичанського району Дніпропетровської області

Площа ділянки виконання робіт - 0,91 га;

Площа твердого покриття 4 277,8 м2;

Площа озеленення 2 883 м2;

Загальна площа будівлі - 1955,57 м2;

Клас наслідків - СС2;

Об'єкт реконструкції містить комплекс будівель, що складається з Будинку культури, спортивної зали та перехідної галереї між ними.

Проектом передбачено облаштування прилеглої паркової зони з розміщенням автостоянки, ігрових майданчиків, систем освітлення та інших елементів благоустрою.

Забезпечено доступність для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення.

Проектом передбачено будівництво окремої твердопаливної теплогенераторної для опалення приміщення будинку культури та спортзалу.

З метою отримання повної інформації про стан будівельних конструкцій було проведено їх інструментальне обстеження неруйнівним методом.

Для будівництва, оздоблення, облаштування паркової зони та внутрішнього оздоблення запроєктовано використання найсучасніших і сертифікованих матеріалів та обладнання.

Проєктом передбачено будівництво локальних очисних споруд, а також обладнання сучасних систем вентиляції, кондиціонування, а також пожежної сигналізації.

З метою економії енергоносіїв, проєктом передбачено повний комплекс енергозберігаючих заходів.

У 2019 році проєкт отримав позитивний висновок комплексної державної експертизи.

Prev