Portfolio

Проєкт Реконструкції Будинку культури з облаштуванням прилеглої території у м. Верхівцеве Верхньодніпровського району Дніпропетровської області

Площа ділянки виконання робіт - 0,67 га;
Площа твердого покриття 2721, 0 м2;
Площа озеленення 3 403 м2;
Площа забудови 640,00 м2;
Загальна площа будівлі - 560,00 м2;
Клас наслідків - СС2;

З метою поліпшення функціональних здібностей будівлі проєктом передбачено повне перепланування будівлі з облаштуванням, серед іншого, санвузлів, концертно-танцювальної зали, гримерних, допоміжних приміщень.

Проєктом передбачено облаштування прилеглої паркової зони з розміщенням автостоянки, ігрових майданчиків, систем освітлення та інших елементів благоустрою.

Забезпечено доступність для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення.

Проєктом передбачено будівництво окремої твердопаливної теплогенераторної для опалення приміщення будинку культури із заміною всіх інженерних мереж будівлі. З метою отримання повної інформації про стан будівельних конструкцій було проведено їх інструментальне обстеження неруйнівним методом.

Для будівництва, оздоблення, облаштування паркової зони та внутрішнього оздоблення запроєктовано використання найсучасніших і сертифікованих матеріалів та обладнання.

Проєктом передбачено будівництво локальних очисних споруд "BIOSEPTIC 10", а також обладнання сучасних систем вентиляції, кондиціонування, а також пожежної сигналізації та блискавкозахисту.

З метою економії енергоносіїв, проєктом передбачено повний комплекс енергозберігаючих заходів.

Загальна площа інженерно-геологічних вишукувань склала 2,5 га.

З метою підготовки до стадій "П" і "РП" було виконано комплекс інженерно-геологічних вишукувань: буріння 5 свердловин, відбір проб ґрунту, лабораторні дослідження фізико-механічних властивостей ґрунту.
У 2019 році проєкт отримав позитивний висновок комплексної державної експертизи.

 

Next