Портфоліо

Проєкт Капітального ремонту Верхньодніпровської прибережної рекреаційної зони

Запроєктований комплекс будівель і споруд призначений для організації відпочинку жителів прибережного міста, а також його гостей.
Загальна площа ділянки виконання робіт - 40,2 тис. м2 .
Будівництво пропонується здійснювати поточним методом.
Проєктом передбачено планування пляжної зони з будівництвом павільйонів і дитячої зони, а також благоустрій та озеленення території з обов'язковим збереженням і захистом уже наявних зелених насаджень.

Крім того, нашою командою запроектовано причал для легкомоторних катерів і вітрильників. З огляду на особливості рельєфу і сезонного водоприпливу, проєктом передбачено будівництво підпірної стінки з метою зміцнення пляжної зони.
До комплексу споруд також включено алею, фонтанчики, навіси, оглядову вежу для рятувальників і 2 двоповерхові павільйони. Окремим розділом запроектовано системи водопостачання та каналізація, а також електромережі.

Клас наслідків - СС1.
Забезпечено доступність для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення.
Запропонований термін будівництва - 6 місяців, включно з підготовчим етапом.
Роботи з відновлення пляжу та розчищення його акваторії від мулових відкладень запропоновано здійснити способом гідронамиву.
Для будівництва, оздоблення, облаштування території та внутрішнього оздоблення запроектовано використання найсучасніших і сертифікованих матеріалів та обладнання.

У процесі підготовки до проєктування було пробурено 5 свердловин, а також здійснено лабораторне дослідження фізико-хімічних властивостей ґрунтів.
Загальна площа інженерно-геологічних досліджень склала 21,1 га, більша частина якої розташована під водою. Також було проведено дослідження дна прилеглої водойми.

У 2018 році проєкт отримав позитивний висновок комплексної державної експертизи.

Предыдущий Следующий